اخبار و اطلاعیه ها

شناسه : 25195645


خانه کارگراستان یزد طی اطلاعیه ای از کلیه کارگران و بازنشستگان استان دعوت نمود تا درراهپیمایی بزرگ چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافته و همبستگی خود را با ملت ایران و انزجار خود را از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب اعلام نمایند.

خانه کارگراستان یزد طی اطلاعیه ای از کلیه کارگران و بازنشستگان استان دعوت نمود تا  درراهپیمایی بزرگ چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافته و همبستگی خود را با ملت ایران و انزجار خود را از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب اعلام نمایند.

متن اطلاعیه بدین شرح می باشد.

بسمه تعالی

22 بهمن یاد آور حماسه آفرینیها، رشادتها و جانفشانیهای مردان و زنانی است که با عشق به انقلاب و معمار کبیر آن دل درگرو سربلندی وطنشان بسته بودند.

اینک در چهلمین بهار انقلاب اسلامی عصر جدیدی از دشمن و توطئه استکبار جهانی علیه ملت بزرگ ایران در حال رقم خوردن است در این شرایط حساس، راهپیمایی حماسی یوم الله 22 بهمن، تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزشها و آرمانهای بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، حمایت و همراهی همه جانبه با نظام و انقلاب اسلامی است . طبیعی است که مقاومت در این شرایط نیازمند وحدت، یکپارچگی و حضور همه جانبه در همه صحنه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است.

لذا در این راستا از کلیه کارگران و بازنشستگان شریف استان تقاضا میشود همراه با خانواده های محترم در این راهپیمایی بزرگ مردمی حضور بهم رسانده و انزجار خود را از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب اعلام نمایند .

                                        

                                         خانه کارگر استان یزد

حضور گسترده کارگران در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران 22 بهمن ماه 97

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.