نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید کارخانجات شیشه اردکان

بازدید کارخانجات شیشه اردکان


گزارش مسئول امور اعضا و آموزش خانه کارگر از

گزارش مسئول امور اعضا و آموزش خانه کارگر از بازدید کارخانجات شیشه اردکان

نمایند ه خانه کارگراستان یزد : پیگیری در جهت رفع مشکلات کارگران و خدمت رسانی به این عزیزان از وظایف ماست .

به گزارش روابط عمومی کارخانجات شیشه اردکان ، آقای حسن علیپور مسئول امور اعضا و آموزش خانه کارگر استان یزد ضمن بازدید از شرکت در جلسه عمومی که با حضور مدیرعامل و جمعی از پرسنل شرکت برگزار شده بود ، شرکت نمود .

 

وی در این مراسم با تشکر از مدیرعامل شیشه اردکان در توجه و رسیدگی به پرسنل فعال شرکت تصریح کرد : لبخند رضایتی که به وضوح در مجموعه کارگران این شرکت مشاهده می شود حاکی از رضایت درونی و مدیریت خوب ، منعطف و توام با روابط صمیمانه این مجموعه است.

علی پوردر ادامه در رابطه با خدمات رفاهی، تفریحی، سیاحتی، زیارتی و آموزشی خانه کارگر توضیحاتی ارائه داد وی همچنان در رابطه با درخواست شیشه اردکان با تشکیل جلسه مشترک بین دبیر اجرایی خانه کارگر جناب آقای دهقانی و روابط عمومی شرکت در خصوص همکاری متقابل طرفین و عضویت کل پرسنل این مجموعه 1300 نفری در خانه کارگر ، اظهار داشت: در اولین اقدام همکاری 160 نفر از پرسنل شرکت عضو خانه کارگر شدند و آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر و همه جانبه اعلام نمود .

نماینده خانه کارگر صبح روز یکشنبه  10 اسفند از بخش های مختلف گروه کارخانجات شیشه اردکان بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت این مجموعه قرار گرفت و در پایان این بازدید با آرزوی تداوم شرایط حاکم بر مجموعه کارگری در شرکت شیشه اردکان ، خاطر نشان کرد : امید است روابط کارگران و مدیریت این مجموعه روز به روز تقویت شده و در آینده شاهد آن باشیم که مجموعه های کارگری به طور کامل به حقوق واقعی خود دست یابند وی همچنین دریافت تندیس حمایت از مصرف کنندگان را به مجمومه شیشه اردکان بویژه مدیر عامل شرکت تبریک گفت .

 

قابل ذکر است در این جلسه از 10 نفر از مسئولین فنی و فعال تقدیر و تشکر به عمل آمد و مقرر گردید جوایز ارزنده ای از سوی مدیریت به آنها اهدا گردد .